Våre klasser

1. klasse
Klasseansvarlig: Nina Egeland - nina.marie.egeland(a)steinerskolen.no
Årsplan

2. klasse
Klasseansvarlig: Elisabeth Ulsund - elisabeth.ulsund(a)steinerskolen.no
Årsplan

3. klasse
Klasseansvarlig: Johannes Schumacher - johannes.schumacher(a)steinerskolen.no
Årsplan

4. klasse
Klasseansvarlig: Anna-Lena Anshelm - anna-lena.anshelm(a)steinerskolen.no
Årsplan

5. klasse
Klasseansvarlig: Randi Lurås Berge - randi.luras.berge(a)steinerskolen.no
Årsplan

6. klasse
Klasseansvarlig: Kari Kirkholt - kari.kirkholt(a)steinerskolen.no
Årsplan

7. klasse
Klasseansvarlig: Johann Freyr Vilhjalmsson - johann.freyr.vilhjalmsson(a)steinerskolen.no
Årsplan

8. klasse
Klasseansvarlig: Ann-Helen Jenssen - ann-helen.jenssen(a)steinerskolen.no
Årsplan

9. klasse
Klasseansvarlig: Ann-Helen Jenssen - ann-helen.jenssen(a)steinerskolen.no
Årsplan

10. klasse
Klasseansvarlig: Ann Rita Golis - ann.rita.golis(a)steinerskolen.no
Årsplan

Får du ikke tak i klasseansvarlig kan du ta kontakt med:
Pedagogisk leder Anne Cathrine Bernhardsen
anne.cathrine.bernhardsen(a)steinerskolen.no